НАМН України


http://www.amnu.gov.ua/news/1/911/pres-konferents-ya-namn-ukra-ni-sp-vpratsya-nauki-z-gromadsk-styu/

Версія для друку / Оригінальна версія





Новини

Прес-конференція "НАМН України - співпраця науки з громадськістю"

Прес-конференція "НАМН України - співпраця науки з громадськістю"
Прес-анонс

21 квітня о 12.30 в інформаційному агенстві УНІАН відбудеться прес-конференція з нагоди Дня відчинених дверей у лікувальних закладах Києва, зокрема кількох інститутів НАМН України, на тему:
«Національна академія медичних наук України: співпраця науки з громадськістю".

Охорона громадського здоров’я — це сукупність науково-практичних, законодавчих, організаційних, адміністративних та інших заходів, спрямованих на промоцію та зміцнення здоров’я, запобігання хворобам та продовження життя шляхом зусиль та інформаційного вибору суспільства, громадських та приватних товариств та громадян.

Нині створення системи охорони здоров’я України, яка дозволить організувати медичну допомогу кожному мешканцю в потрібний час, у потрібному місці, у необхідному обсязі та з мінімальними витратами — це вимога часу.

Тому Національна академія медичних наук України вкотре робить крок на зустріч і запрошує громадян, що потребують кваліфікованої допомоги, та учасників АТО на профілактичні обстеження до найкращих фахівців установ НАМН України.

Обстеження стосуватимуться нейрохірургічних, ортопедичних і ЛОР захворювань та травм, а також надаватимуться консультації неврологів.

Детальну інформацію про дату проведення обстеження, про медичні установи, що візьмуть участь у проекті , про кількість людей, які зможуть бути обстеженими, а також про те, як взяти участь у проекті і потрапити на обстеження розкажуть учасники прес-конференції:

Адреса: вул.Хрещатик, 4, конференц-зал.

Реєстрація ЗМІ на місці за редакційними посвідченнями.

Детальніше читайте на УНІАН: https://press.unian.ua/event/9251-natsionalnaya-akademiya-meditsinskih-nauk-ukrainyi-sotrudnichestvo-nauki-s-obschestvennostyu-press-konferentsiya-po-sluchayu-dnya-otkryityih-dverey-v-lechebnyih-uchrejdeniyah-kieva.html



НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ