НАМН України


http://www.amnu.gov.ua/news/1/1066/xi-vseukra-nskii-festival-nauki/

Версія для друку / Оригінальна версія

Новини

XIІ Всеукраїнський фестиваль науки

XIІ Всеукраїнський фестиваль науки
Метою проведення фестивалю науки в Україні є популяризація досягнень науки в Україні, залучення молоді до наукових досліджень, піднесення авторитету і престижу науки в українському суспільстві.

16 – 18 травня 2018 року відбудеться XIІ Всеукраїнський фестиваль науки. Одним з організаторів фестивалю виступає і Національна академія медичних наук України.

Серед інших організаторів та учасників фестивалю:  Головні партнери: Посольство Французької Республіки в Україні, Інститут Франції.

У ці дні наукові установи НАМН України братимуть активну участь в організації та проведенні різноманітних наукових заходів. 

В рамках фестивалю науки передбачається проведення багатьох різноманітних за формою і змістом заходів, розрахованих на різні категорії учасників,
Загалом в рамках XII Всеукраїнського фестивалю науки заплановано проведення понад 1 000 заходів, які відбудуться в Києві, обласних і районних центрах України. Програма заходів Фестивалю та детальна інформація – на веб-сайті: http://www.festival.nas.gov.ua/НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ