НАМН України


http://www.amnu.gov.ua/news/1/1065/peremozhts-konkursu-nagoroda-sanof/

Версія для друку / Оригінальна версія

Новини

Переможці конкурсу "Нагорода Санофі"

Переможці конкурсу "Нагорода Санофі"
Проект «Нагорода Санофі молодим науковцям за дослідження в медицині» був започаткований компанією Санофі у 2017 році і реалізується у партнерстві з Національною академією медичних наук України.
Приймання робіт тривало з листопада 2017 р. по березень 2018 р. 

15 травня 2018 р. – компанія "Санофі в Україні" нагородила переможців першого в Україні конкурсу «Нагорода Санофі молодим науковцям за дослідження в медицині», що проводиться у партнерстві з Національною академією медичних наук України.

За чотири місяці приймання робіт, на Конкурс надійшло 101 наукове дослідження з 17 регіонів України. Це свідчить про актуальність ініціативи та неабиякий ентузіазм вчених, чия щоденна праця присвячена пошуку шляхів для поліпшення здоров’я людей. Наукові статті оцінювало журі у складі провідних українських вчених, експертів із різних галузей медицини. Головними критеріями вибору найкращих робіт були: практичне значення, інноваційний підхід та репрезентативність дослідження.

Приємно, що серед призерів конкурсу 2-є - молоді вчені, що представляють наукові установи НАМН України.

Отже, Переможцями Конкурсу стали:
Переможці Конкурсу отримали грошові призи у розмірі 150, 100 та 50 тис. грн. за перше, друге та третє місця відповідно.

Привітали переможців: голова журі конкурсу, президент Національної академії медичних наук України акад. Віталій Цимбалюк, Надзвичайний і повноважний посол Франції в Україні Ізабель д.м.н. заступник міністра охорони здоров’я України Олександр Лінчевський, а також директор Санофі в Україні Гієм Граньє.


Віталій Цимбалюк, президент НАМН України, голова журі конкурсу:

 

«Я дуже радий появі проекту «Нагорода Санофі молодим науковцям за дослідження в медицині» і пишаюся тим, що НАМН України стала його партнером. Це велика честь для мене очолювати журі Конкурсу.

Разом із колегами ми познайомилися із дуже широким колом інтересів молодого покоління українських учених і зрозуміли, наскільки суспільні процеси в Україні резонують із розвитком медичної науки. Хочу зауважити, що думки молодих учених особливо надихають сміливістю і оригінальністю.

Я гадаю, що цим Конкурсом Санофі в Україні показує гарний приклад внеску в інновації у медицині, і незабаром це стане трендом серед бізнесу в Україні».

 


Гієм Граньє, директор Санофі в Україні:


«Бажання підтримати українських пацієнтів на шляху до здоров’я та розширити можливості молодим вченим спонукали нас розпочати цей Конкурс.

Я вірю, що «Нагорода Санофі молодим науковцям за дослідження в медицині» є інвестицією у «завтра» української медичної науки.

Я також поділяю радість учасників Конкурсу від їхньої захопливої праці заради пошуку ефективніших методів діагностики та лікування пацієнтів, адже #майбутнє_мотивує.

Бажаю молодим науковцям розвиватися, а переможцям – щоб це визнання стало дорогою до подальших здобутків на світовій арені медичних інновацій».

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ