НАМН України


http://www.amnu.gov.ua/news/1/1051/zas-dannya-prezid-namn-ukra-ni/

Версія для друку / Оригінальна версія

Новини

Засідання Президії НАМН України

Засідання Президії НАМН України
Коротко про головне

15 березня 2018 р. відбулось чергове засідання Президії Національної академії медичних наук України. Згідно порядку денного було розглянуто низку питань. 

Прийнято рішення про проведення ювілейних зборів, присвячених 25-річчю заснування Національної академії медичних наук України - 24 квітня 2018 року. Оголошення про перелік заходів буде подано окремо.

Директор ДУ "Інститут ядерної та променевої діагностики НАМН України" д.м.н., професор, член-кореспондент Ірина Дикан доповіла поважному зібранню про стратегічні наукові напрями досліджень в галузі променевої діагностики в Україні та в НАМН України зокрема. 

Також Президія заслухала інформацію віце-президента НАМН України академіка Миколи Тронька про роботу Журналу Національної академії медичних наук України. В своїй постанові Президія акцентувала увагу керівників наукових  установ і дійсних членів та членів-кореспондентів НАМН України на необхідності підтримки Журналу НАМН України, забезпечення регулярного його виходу в друк. 

Було одностайно вирішено, що керівники наукових установ зобов'язані публікувати результати наукових досліджень установи в статтях не рідше 2 разів на рік на сторінках Журналу НАМН України. В річному звіті наукової установи обов’язково подавати інформацію про те, скільки наукових статей в звітному році було опубліковано в Журналі НАМН України. 

Президія звернулась і до членів НАМН України також щорічно подавати до друку в Журналі НАМН України не менше однієї статті.

Крім того, розглянули члени Президії питання про стан охорони праці в наукових установах НАМН України. 

Також Президія затвердила перелік спеціальностей, за якими здійснюватиметься прийом на навчання в аспірантурі та докторантурі наукових установ НАМН України у 2018 році. 


НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ


 

GoodWeb