НАМН України


http://www.amnu.gov.ua/news/1/1016/zas-dannya-prezid-namn-ukra-ni/

Версія для друку / Оригінальна версія

Новини

Засідання Президії НАМН України

Засідання Президії НАМН України
Президія НАМН

14 грудня 2017 року Президія НАМН України зібралась на чергове, останнє у 2017 році, засідання для обговорення поточних питань, підбиття підсумків та обговорення планів на наступний 2018-й рік.

Робоче засідання Президії НАМН України проходило в стінах Національного інституту фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України, тож за доброю традицією розпочали академіки та член-кореспонденти свою роботу із доповіді очільника Інституту академіка Юрія Фещенка, присвяченої стану та стратегії розвитку пульмонології в Україні.

Жваве обговорення викликала доповідь молодого ученого ст.н.с. ДУ «ННЦРМ НАМН України» к.м.н. Олександра Луценка «Особливості харчування дитячого населення, яке постійно проживає на радіоактивно забруднених територіях України». Віднедавно відроджена практика виступу молодих вчених на засіданнях президії дає чудову можливість молодим науковцям представляти свої дослідження досвідченому академічному товариству, забезпечує плідний зв'язок наукових поколінь, виявляє та формує молоді таланти у науковій медичній еліті країни.

Про затвердження переліку науково-дослідних робіт, що заплановані до виконання у 2018-2020 рр. науковими установами
НАМН України за рахунок бюджетного фінансування доповіли керівники наукових відділень НАМН України:
- академік секретар відділення теоретичної і профілактичної медицини академік Базика Д.А.
- академік-секретар відділення клінічної медицини академік Антипкін Ю.Г.

Заслухавши інформацію головного ученого секретаря чл.-кор. НАМН України Володимира Міхньова про заснування академічних премій визначних учених в галузі медицини, Президія НАМН України постановила:
      заснувати премії НАМН України:
Науковим установам-організаторам із залученням відповідних наукових чи лікарських асоціацій до 15 січня 2018 року доручено розробити положення про премії, визначивши в них розмір грошової винагороди для лауреатів премії і можливі джерела фінансування, та подати на затвердження Президії НАМН України. 


НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ


 

GoodWeb