НАМН України


http://www.amnu.gov.ua/index.php?p=news&area=1&newsid=504&name=nnovats-v-ep-dem-olog-d-agnostits-ta-l-kuvann-nfekts-inih-hvorob

Версія для друку / Оригінальна версія

Новини

«Інновації в епідеміології, діагностиці та лікуванні інфекційних хвороб»

«Інновації в епідеміології, діагностиці та лікуванні інфекційних хвороб»
17 квітня 2015 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза», у рамках VI Міжнародного Медичного Форуму відбудеться науково-практична конференція «Інновації в епідеміології, діагностиці та лікуванні інфекційних хвороб», організатором якої виступить ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України».

Програмні питання заходу:
 
Захід спрямований на удосконалення знань епідеміологів, вірусологів, мікробіологів, інфекціоністів, імунологів, фахівців служби крові, центрів СНІДу, сімейних лікарів, організаторів охорони здоров'я; застосування останніх досягнень сучасної науки в клініці, діагностиці, лікуванні та профілактиці інфекційних хвороб.
 
Науково-практична конференція включена у роботу IV Міжнародного Медичного Конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров'я України», який проходить на базі Форуму. Конгрес внесено до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться в Україні у 2015 році», затверджений МОЗ та НАМН України (Розділ «Конгреси» № 3, с.8).
Кожен учасник науково-практичних заходів отримає сертифікат про підвищення кваліфікації.
Участь – безкоштовна. Ознайомитися з науково-практичною програмою та зареєструватися: http://medforum.in.ua/iv-mezhdunarodnyy-medicinskiy-kongress.
VI Міжнародний Медичний Форум «Інновації в медицині – здоров’я нації» відбудеться 15-17 квітня 2015 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (Україна, м. Київ, вул. Салютна, 2-Б).
 
 НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ


 

GoodWeb