НАМН України


http://www.amnu.gov.ua/index.php?p=news&area=1&newsid=1198&name=100-r-chchya-nstitutu-travmatolog-ortoped-namn-ukra-ni

Версія для друку / Оригінальна версія

Новини

100-річчя Інституту травматології і ортопедії НАМН України

100-річчя  Інституту травматології і ортопедії НАМН України
ЮВІЛЕЇ

6 червня 2019 р. відбулись урочистості з нагоди 100-річного ювілею Інституту травматології та ортопедії НАМН України. Саме 100 років тому у м. Києві було відкрито заклад для надання спеціалізованої допомоги пацієнтам з захворюваннями та травмами опорно-рухового апарату. Пройшовши складний шлях перетворень від невеликого «Будинку калічної дитини» до рівня провідного академічного Інституту, нині заклад вирішує надскладні та надважливі науково-практичні фахові завдання.

У конференц-залі Інституту зібрались представники колективу, колеги, пацієнти, почесні гості закладу. Зокрема Президент НАМН України академік Віталій Цимбалюк, заступник в.о. міністра охорони здоров'я Роман Ілик, голова Комітету ВР України з питань охорони здоров'я Ольга Богомолець. Вітання звучали від Президента України Володимира Зеленського, Президента НАН України Бориса Патона, обласних колективів ортопедів і травматологів
Завітав на ювілей Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Довгий і славетний шлях Інституту - це яскравий приклад самовідданої праці колективу, якому притаманні талант, самовідданість, високі стандарти, професіоналізм та вміння долати труднощі, яких вистачає в усі часи.
Від дня заснування в Інституті вихована ціла плеяда видатних вчених, які є гордістю нашої країни і відомі далеко за її межами.
Інститут прославили фундаментальні та прикладні науково-практичні здобутки в теорії репаративного остеосинтезу, запальних та дегенеративних захворювань суглобів, денерваційно-реінерваційного процесу в м’язах, розробки та впровадження новітніх способів хірургічного лікування,  оригінальних інструментів, металоконструкцій та технологій їх встановлення.НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ


 

GoodWeb