НАМН України


http://www.amnu.gov.ua/index.php?p=news&area=1&newsid=1195&name=f-nal-konkursu-nagoroda-sanof-molodim-naukovtsyam-za-dosl-dzhennya-v-meditsin

Версія для друку / Оригінальна версія

Новини

Фінал конкурсу Нагорода Санофі молодим науковцям за дослідження в медицині

Фінал конкурсу Нагорода Санофі молодим науковцям за дослідження в медицині
Результати конкурсу

22 травня 2019 року відбулось нагородження переможців конкурсу "Нагорода Sanofi молодим науковцям за дослідження в медицині". Конкурс, який вже вдруге проводила компанія Санофі за підтримки партнера конкурсу - Національної академії медичних наук України, розпочався наприкінці минулого року - приймання наукових досліджень тривало з 28 листопада 2018 року по 28 лютого 2019 року включно. Цього року провідні фахівці у сфері медицини оцінювали роботи разом з експертами з питань підтримки і розвитку старт-апів. Переможці отримали грошову нагороду у розмірі 150, 100 та 50 тисяч гривень від компанії Санофі. 

У заході нагородження переможців конкурсу "Нагорода Sanofi молодим науковцям за дослідження в медицині" взяли участь молоді науковці та члени журі конкурсу, потенційні інвестори та гості:
Представляємо імена переможців конкурсу Нагорода Sanofi 2018: У свою чергу голова журі президент Національної академії медичних наук України академік НАМН України Віталій Цимбалюк зазначив, що на конкурс надійшло 67 наукових досліджень.

"Я мрію, щоб українські вчені зробили внесок у винайдення ефективної терапії проти раку, д.м.н.ії, інших тяжких хвороб... Я здивований потенціалом надісланих робіт. І не лише переможців, але й багатьох учасників", - сказав Цимбалюк.


Вітаємо молодих вчених, чиї дослідження журі визнало найкращими та дякуємо усім, хто цього року приєднався до Конкурсу. Бажаємо вам успіхів та досягнень на шляху втілення ваших мрій, адже #майбутнє_мотивує!НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ


 

GoodWeb