НАМН України


http://www.amnu.gov.ua/index.php?p=news&area=1&newsid=1176&name=dosyagnennya-prof-laktichno-meditsini-yak-osnova-zberezhennya-zdorov-ya-blagopoluchchya-konferents-ya-molodih-vchenih

Версія для друку / Оригінальна версія

Новини

«ДОСЯГНЕННЯ ПРОФІЛАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ЯК ОСНОВА ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗДОРОВ`Я І БЛАГОПОЛУЧЧЯ. Конференція молодих вчених

 «ДОСЯГНЕННЯ ПРОФІЛАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ЯК ОСНОВА ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗДОРОВ`Я І БЛАГОПОЛУЧЧЯ. Конференція молодих вчених
Національна академія медичних наук України
ДУ «Національний інститут терапії імені  Л.Т.Малої НАМН України»
ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України»
ГО «Молоді вчені та спеціалісти інститутів НАМН України м. Харкова»
Харківський національний медичний університет
Кафедра внутрішньої медицини №1
Кафедра клінічної фармакології та внутрішньої медицини 

Запрошуємо вас на науково-практичну конференцію молодих вчених за участю міжнародних спеціалістів «Досягнення профілактичної медицини як основа збереження здоров`я і благополуччя», присвячену Дню Науки, яка відбудеться 23 травня 2019 р. в конференц-залі ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої Національної академії медичних наук України”.
Початок о 10.00 год.

До участі в роботі конференції та симпозіумі запрошуються дипломовані молоді вчені та спеціалісти у віці до 40 років, які беруть активну участь у фундаментальних та прикладних дослідженнях у різних галузях сучасної медицини:
Конференція внесена до «Реєстру конгресів, з'їздів, симпозіумів, науково-практичних конференцій, які проводитимуться в Україні у 2019 році» і на неї розповсюджується Наказ МОЗ України, НАМН України № 699/41 від 23.06.2017, згідно якого дане запрошення є підставою для відрядження.

Форми участі в конференції:
Під час конференції відбудеться англомовна сесія, на якій представлятимуться доповіді англійською мовою.

Для участі у конференції необхідно до 28 квітня 2019 р. надіслати заявку за запропонованою реєстраційною формою та текст тез для публікації в матеріалах конференції електронною поштою на адресу: molodivcheni@gmail.com. Після відправлення матеріалів необхідно обов’язково пересвідчитися в отриманні Вашого електронного листа (за телефоном або e-mail).

Робочі мови конференції:
Участь у конференції та видання матеріалів доповідей є безкоштовними.

Вимоги до оформлення друкованої роботи (тез):

Наприклад:
ХРОНІЧНА СЕРЦЕВА НЕДОСТАТНІСТЬ ІШЕМІЧНОЇ ЕТІОЛОГІЇ
Іванов С.М., Петров В.І., Карамишева Є.В.
Академія післядипломної медичної освіти, м. Київ, Україна
Мета: оцінити вплив……….
Назва файлу складається із прізвища та ініціалів першого автора, порядковий номер тез і через дефіс назва міста, де проживає автор, наприклад: ІвановСМ1-Київ, ІвановСМ2-Київ і т.д.
Назва файлу реєстраційної анкети складається аналогічно, тільки із прізвища автора (співавтора) тез  - наприклад: РК1 ІвановСМ-Київ, РК1 ПетровВІ-Київ і т.д.


Без реєстраційних анкет авторів тези прийматися не будуть.

УВАГА! Оргкомітет залишає за собою право на відмову у публікації, якщо надіслана робота не буде відповідати наданим вимогам, про що автора буде повідомлено.
За зміст матеріалів відповідальність несуть автори.
Тези друкуються без редакційної корекції!

Вимоги до усної доповіді:
УВАГА! Авторів робіт, відібраних комісією для усної доповіді, буде додатково повідомлено і надіслано запрошення у термін до 10 травня 2019 р.
Авторам кращих доповідей буде надана можливість опублікувати результати своєї роботи в журналі "Український терапевтичний журнал", що входить до Переліку наукових фахових видань України з медичних наук.

Вимоги до оформлення стендової доповіді:

Презентація авторами постерних доповідей проводиться під час перерви між пленарними засіданнями. Присутність авторів біля стендів обов’язкова.
Під час конференції буде проведено конкурс на кращу усну та стендову доповідь. Передбачається заохочення номінантів конкурсу подарунками та пам`ятними призами.
Транспортні витрати та витрати на проживання і харчування оплачуються учасниками самостійно. Іногороднім учасникам за їхнім бажанням Оргкомітет буде сприяти бронюванню місць у готелях м. Харкова.

Оргкомітет конференції:
З питань, пов’язаних з організацією та проведенням конференції, звертатися до членів Оргкомітету. Для подальшого спілкування просимо надати Ваші контактні дані: адресу, телефон, e-mail.

Ми будемо щиро раді Вашій участі у нашій конференції, присвяченій Дню Науки в Україні!

Дізнатися більше та роздрукувати реєстраційну анкету учасника конференції можна тутНАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ


 

GoodWeb