НАМН України


http://www.amnu.gov.ua/index.php?p=news&area=1&newsid=1140&name=zustr-ch-z-direktorom-pek-nskogo-nstitutu-genom-ki

Версія для друку / Оригінальна версія

Новини

Зустріч з директором Пекінського інституту геноміки

Зустріч з директором Пекінського інституту геноміки
МІЖНАРОДНЕ ПАРТНЕРСТВО

Президент НАМН України Віталій Цимбалюк провів зустріч з одним із провідних дослідників в галузі генетики, очільником  та співзасновником найбільшого у світі центру з дослідження геномів - Пекінського інституту геноміки (BJI-China), академіком Китайської академії наук, світової академії наук, НАН США, а також Німецької, Індійської та Датської національних академій наук професором Хуанмінг Янгом (Huanming Yang).
Зустріч відбувалась за сприяння та участі академіка НАМН та НАН України Сергія Комісаренка, директора Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України, що має тривалу і плідну співпрацю із професором Янгом.

Під час зустрічі президент НАМН України та професор Янг детально говорили про дослідження геному людини, сучасні підходи до дешифрування генів різноманітних організмів, а також про перспективи подальшого розвитку геноміки у світі і визначення перспектив її розвитку в Україні, а також можливі напрямки співпраці та участь у міжнародних дослідницьких проектах науково-дослідних установ НАМН України та Китаю. НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ


 

GoodWeb